tiny-player HTML audio player (1.0.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Fields
fr: Champs

en: Loop
fr: Boucle

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Display of multiple files
fr: Affichage de plusieurs fichiers

en: Show playback controls
fr: Afficher les contrôles de lecture
