tiny-player HTML audio player (1.0.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ja: フィールド

en: Loop
ja: ループ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Display of multiple files
ja: 複数のファイルを表示

en: Show playback controls
ja: 再生コントロールを表示
