tiny-player HTML audio player (1.0.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Loop
nl: Lus

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Display of multiple files
nl: Weergave van meerdere bestanden

en: Show playback controls
nl: Afspeeltoetsen tonen
