tiny-player HTML audio player (1.0.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Fields
pl: Pola

en: Loop
pl: Pętla

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Display of multiple files
pl: Format wyświetlania wielu plików

en: Show playback controls
pl: Pokaż elementy sterowania odtwarzaniem
