Tiny Slider 2 (1.1.0-rc6) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: File
ast: Ficheru

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Mode
ast: Mou

en: Items
ast: Elementos

en: Navigation
ast: Navegación

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
