Tiny Slider 2 (1.1.0-rc6) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Bottom
az: Aşağı

en: Mode
az: Rejim

en: Items
az: Elementlər

en: Loop
az: Döngə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: About
az: Haqqında

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Nothing
az: heç nə

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin

en: Configure Responsive Image Styles
az: Cavab verən Şəkil Üslublarını konfiqurasiya edin
