Tiny Slider 2 (1.1.0-rc6) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: None
cy: Dim

en: Mode
cy: Modd

en: Items
cy: Eitemau

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Image style
cy: Arddull delwedd
