Tiny Slider 2 (1.1.0-rc6) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Gallery
et: Galerii

en: Mode
et: Viis

en: Items
et: Kirjed

en: Loop
et: Silmus

en: Navigation
et: Menüü

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Controls
et: Nupud

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: About
et: Programmist

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: Configure Responsive Image Styles
et: Seadista kohanevaid pildistiile
