Tiny Slider 2 (1.1.0-rc6) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Gallery
fa: گالری

en: Mode
fa: سبک

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Loop
fa: حلقه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Installed
fa: نصب شده

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: About
fa: درباره

en: Speed
fa: سرعت

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Nothing
fa: هیچ
