Tiny Slider 2 (1.1.0-rc6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Mode
kk: күй

en: Items
kk: Элементтер

en: Navigation
kk: Навигация

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
