Tiny Slider 2 (1.1.0-rc6) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Gallery
lv: Galerija

en: Mode
lv: Režīms

en: Items
lv: Vienumi

en: Loop
lv: Cilpa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: About
lv: Par

en: Image style
lv: Attēla stils

en: media
lv: mediji

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas
