Tiny Slider 2 (1.1.0-rc6) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: File
mn: Файл

en: None
mn: Байхгүй

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Mode
mn: Горим

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
