Tiny Slider 2 (1.1.0-rc6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: File
mr: फाईल

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Navigation
mr: आवागमन
