Tiny Slider 2 (1.1.0-rc6) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: File
nn: Fil

en: None
nn: Ingen

en: Mode
nn: Modus

en: Items
nn: Element

en: Navigation
nn: Navigering

en: Not installed
nn: Ikkje installert
