Tiny Slider 2 (1.1.0-rc6) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: File
sl: Datoteka

en: None
sl: Brez

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Mode
sl: Način

en: Items
sl: Notice

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
