Tiny Slider 2 (1.1.0-rc6) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content
te: సారము

en: File
te: ఫైల్

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Top
te: పైన

en: Items
te: అంశాలు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: About
te: గురించి
