Tiny Slider 2 (1.1.0-rc7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: File
af: Lêer

en: None
af: Geen

en: Center
af: Senter

en: Navigation
af: Navigasie

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
