Tiny Slider 2 (1.1.0-rc7) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Mode
it: Modalità

en: Items
it: Elementi

en: Loop
it: Iterazione

en: Navigation
it: Navigazione

en: Not installed
it: Non installato

en: Controls
it: Controlli

en: Installed
it: Installato

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Pause on hover
it: Pausa al passaggio del mouse

en: About
it: Informazioni

en: Speed
it: Velocità

en: Image style
it: Stile immagine

en: media
it: contributo mediale

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Nothing
it: Niente

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini

en: Configure Responsive Image Styles
it: Configurazione stili immagine responsive
