Tiny Slider 2 (1.1.0-rc7) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Mode
ja: モード

en: Items
ja: アイテム

en: Loop
ja: ループ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Pause on hover
ja: ホバー時に一時停止

en: About
ja: アバウト

en: Speed
ja: スピード

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: media
ja: メディア

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Nothing
ja: なし

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定

en: Configure Responsive Image Styles
ja: レスポンシブイメージスタイルの設定
