Tiny Slider 2 (1.1.0-rc7) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Nothing
ka: არაფერი
