Tiny Slider 2 (1.1.0-rc7) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: File
ms: Fail

en: None
ms: Tiada

en: Center
ms: Tengah

en: Top
ms: Atas

en: Bottom
ms: Bawah

en: Mode
ms: Mod

en: Items
ms: Item-item

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Not installed
ms: Tidak dipasang

en: Installed
ms: Terpasang

en: About
ms: Perihal

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa
