Tiny Slider 2 (1.1.0-rc7) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Mode
oc: Mòde

en: Items
oc: Elements

en: Loop
oc: Bocla

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Installed
oc: Installat

en: Pause on hover
oc: Pause al survol

en: About
oc: A prepaus

en: Speed
oc: Velocitat

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Nothing
oc: Res
