Tiny Slider 2 (1.1.0-rc7) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Gallery
pl: Galeria

en: Mode
pl: Tryb

en: Items
pl: Elementy

en: Loop
pl: Pętla

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: About
pl: O stronie

en: Speed
pl: Prędkość

en: Advanced mode
pl: Tryb zaawansowany

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Nothing
pl: Niczego

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: Configure Responsive Image Styles
pl: Konfiguruj style responsywnych obrazów
