Tiny Slider 2 (1.1.0-rc7) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Gallery
sv: Galleri

en: Mode
sv: Läge

en: Items
sv: Poster

en: Navigation
sv: Navigering

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Controls
sv: Kontroller

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om

en: Speed
sv: Hastighet

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Nothing
sv: Inget

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar

en: Configure Responsive Image Styles
sv: Konfigurera responsiva bildstilar
