TinyMCE (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: TinyMCE settings
el: Ρυθμίσεις TinyMCE

en: The most popular WYSIWYG editor for advanced content editing.
el: Ο δημοφιλέστερος WYSIWYG συντάκτης για προηγμένη επεξεργασία περιεχομένου.

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
