TinyMCE (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: TinyMCE settings
lt: TinyMCE nustatymai

en: The most popular WYSIWYG editor for advanced content editing.
lt: Populiariausias WYSIWYG redktorius pažangesniam tekstų redagavimui.

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
