Tipsy (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: North
te: ఉత్తర

en: East
te: తూర్పు

en: South
te: దక్షిణ

en: West
te: పశ్చిమ

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Source
te: మూలం
