Tipsy (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Focus
hi: केंद्र-बिंदु

en: North
hi: उत्तर

en: East
hi: पूर्व

en: South
hi: दक्षिण

en: West
hi: पश्चिम

en: Options
hi: विकल्प

en: Source
hi: स्रोत

en: Selector
hi: चयनकर्ता
