Title Field for Manage Display (8.x-1.10) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Tag
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad

en: Classes
sv: Klasser

en: About
sv: Om

en: Entity reference field formatter settings.
sv: Inställningar för formatering av objektsreferensfält
