Title Field for Manage Display (8.x-1.11) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Linked
bo: སྦྲེལ་ཟིན་པ
