Title Field for Manage Display (8.x-1.11) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Tag
it: Etichetta

en: Custom
it: Personalizzato

en: Classes
it: Classi

en: About
it: Informazioni
