Title Field for Manage Display (8.x-1.11) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Tag
ru: Тег

en: Custom
ru: Собственная

en: Classes
ru: Классы

en: About
ru: Информация

en: Linked
ru: Со ссылкой
