Title Field for Manage Display (8.x-1.12) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Classes
de: Klassen

en: About
de: Über

en: Linked
de: Verknüpft

en: Classes: @classes
de: Klassen: @classes

en: Entity reference field formatter settings.
de: Anzeigeeinstellungen für die Entitätsreferenz.
