Title Field for Manage Display (8.x-1.12) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Tag
hu: Címke

en: Custom
hu: Egyéni

en: Classes
hu: Osztályok

en: About
hu: Leírás

en: Linked
hu: Kapcsolt

en: Entity reference field formatter settings.
hu: Entitáshivatkozás mezőformázó beállítása.
