Title Field for Manage Display (8.x-1.12) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Tag
uk: Теґ

en: Custom
uk: Власний

en: Classes
uk: Класи

en: About
uk: Про модуль

en: Linked
uk: З посиланням
