Title Field for Manage Display (8.x-1.9) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Tag
ja: タグ

en: Custom
ja: カスタム

en: Classes
ja: クラス

en: About
ja: アバウト
