Title Field for Manage Display (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Tag
et: Sildid

en: Custom
et: Kohandatud

en: Classes
et: Klassid

en: About
et: Programmist
