Title Field for Manage Display (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
