Title Field for Manage Display (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Tag
tr: Etiket

en: Custom
tr: Özel

en: Classes
tr: Sınıflar

en: About
tr: Hakkında
