Title Field for Manage Display (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Tag
nl: Label

en: Custom
nl: Aangepast

en: Classes
nl: Klassen

en: About
nl: Over
