Title Field for Manage Display (8.x-2.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Tag
ro: Marcaj

en: Custom
ro: Personalizat

en: Classes
ro: Clase

en: About
ro: Despre
