TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Reports
am: ሪፖርቶች

en: Not enabled
am: ያልነቃ
