TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Not enabled
ast: Ensin activar
