TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Reports
bg: Доклади

en: Not enabled
bg: Неактивен
