TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Received
ca: Rebut

en: Reports
ca: Informes

en: Not enabled
ca: No habilitat
