TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: Reports
is: Frágreiðingar

en: Not enabled
is: Ikki virkjað
