TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Received
fr: Reçu

en: Reports
fr: Rapports

en: Contact email address.
fr: Adresse courriel du contact.

en: Not enabled
fr: Non activé

en: Organization name
fr: Nom de l'organisation
