TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Received
hu: Kapott

en: Reports
hu: Jelentések

en: Contact email address.
hu: Kapcsolattartó e-mail címe

en: Not enabled
hu: Nincs engedélyezve

en: Organization name
hu: Szervezet neve
