TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: Received
ja: 受領

en: Reports
ja: レポート

en: Not enabled
ja: 無効
