TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Reports
mn: Тайлангууд
